O MNIE – trochę historii

DJ BARTII z córeczką Wiktorią.

Przyszedłem na świat w pewien czwartkowy poranek w połowie lat 80’tych. Na listach przebojów królowali Wham! Fancy czy „Młode Tłoki”, którzy dalej z powodzeniem podrywają do tańca na parkietach.

Przygodę z muzyką zacząłem dzięki…  telewizji satelitarnej, która wykreowała wielu artystów Disco Dance. To właśnie wtedy zacząłem kolekcjonować kasety kupowane na bazarach. Lata 90’te to pierwsze zagrane imprezy szkolne i… świetne poprawiny.

Kiedy wybierałem szkołę średnią – zdecydowałem się na tą, gdzie grał – radiowęzeł z prawdziwego zdarzenia, w którym przez 4 kolejne lata szlifowałem się muzycznie – oczywiście pod kątem muzyki tanecznej.

Po rozpoczęciu studiów na wydziale Prawa i Administracji wydawało mi się, że przygoda z radiem ma się ku końcowi. Jednak w tym samym czasie grupa zapaleńców postanowiła reaktywować istniejące od 1957 roku dawne uczelniane radio. Z przyjemnością do nich dołączyłem. Od tej pory radio nierozerwalnie wiązało się ze studiami i całym moim życiem. Dzięki zacięciu, pasji i potencjale jaki drzemał w młodych pasjonatach radia i muzyki udało się stworzyć stację z charakterem co zaowocowało wielkim sukcesem.

W wirze audycji radiowych i imprez studenckich przyszedł czas na pierwsze wesele (czerwiec 2005). Tydzień przygotowywania zaprocentował Wielkim Sukcesem! Ta pozytywna energia i atmosfera sprawiła, że stwierdziłem – chce więcej – to właśnie chcę robić w życiu! Od tego czasu minęło 10 lat a mi wciąż mało. Do zobaczenia na weselu!

 

1_8
Radio Szmer przy ZSM w Opolu 1999 r.
2_8
Radio Sygnały 2004 r.
3_8
Moja inspiracja – DJ BOBO
4_8
Radio Sygnały  2005 r.