PYTANIA – FAQ

REJON DZIAŁANIA – pracuję TYLKO I WYŁĄCZNIE na terenie ŚLASKA do 150km (LEGNICA, WROCŁAW, OPOLE, KATOWICE, TYCHY, RYBNIK, WISŁA, BIELSKO-BIAŁA). Dalsze zlecenia realizuję wyłącznie po sezonie (listopad-marzec).

SPRZĘT – zawsze zapewniam profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, a także inne wyszczególnione efekty wizualne (Patrz dział: SPRZĘT) oraz własny transport. Wszystko co opisuję a co widać na zdjęciach lub filmach zabieram na wesele jako STANDARD. Nie dopłacacie za dodatki typu światło/bańki/dym itp.

ILOŚĆ OSÓB 2 – dla wyższego komfortu i atrakcyjności imprezy pracuję zawsze z asystentem lub asystentką:))

ALKOHOL – podczas imprez (w pracy) nigdy nie pijemy alkoholu!!!

JĘZYK – prowadzę imprezy tylko w języku POLSKIM.

MUZYKA – zawsze uzgadniam z Parą Młodą prezentowaną muzykę (Patrz dział: PORADY i MUZYKA) oraz inne atrakcje zawarte w scenariuszu, który jako propozycję przedstawiam. Jest możliwość zasugerowania konkretnych utworów lub stylu. Sam jednak stawiam na różnorodny repertuar co daje gwarancję udanej imprezy. Odradzam koncepcje monotematyczne przy zróżnicowanym towarzystwie – „tylko rock” lub „tylko swing”, chyba że mamy na weselu 100 fanów swingu czy amerykańskiego rocka lat 70’tych:)

ZABAWY – prowadzę zabawy, quizy, tańce integracyjne, karaoke, jest także możliwość zorganizowania pokazu zdjęć np. z życia pary młodej na weselu. Staram się by ww. punktach programu brało udział możliwie jak najwięcej osób. Obecność 2 osoby pozwala mi wyjść do Waszych gości przez co pełnię funkcję WODZIREJA.

NIE PROWADZĘ (nawet na życzenie)! – zabaw krępujących, wulgarnych i z wyraźnym podtekstem erotycznym (testy na dziewictwo itp.), które powodują zażenowanie, krepują czy wręcz zmuszają do chwilowego opuszczenia imprezy przez potencjalnych uczestników! Proponuję ZABAWY, których sam wziąłbym niewymuszony udział.

CENA – koszt usługi jest zależny od terminu oraz miejsca imprezy. Koszt dojazdu i noclegu (powyżej godziny jazdy samochodem) jest płatny dodatkowo i ustalany indywidualnie.

REZERWACJA TERMINU – 100% rezerwacja terminu następuje WYŁĄCZNIE poprzez spisanie umowy oraz wpłatę zadatku lub konkretne umówienie się na spotkanie – w celu spisania umowy (umowę można spisać także poprzez internet lub pocztę – dotyczy dużych odległości). Nie ma możliwości rezerwacji ustnej lub „przetrzymywania” terminów dłużej niż kilka dni. Wszelkie inne rozmowy traktuję jako niezobowiązujące.

CZAS REZERWACJI TERMINU – by mieć większy wybór i gwarancję terminu w sezonie (weekend), najlepiej rezerwować go z 2 letnim wyprzedzeniem. Czasem jednak jakiś termin zwalnia się niespodziewanie i można wstrzelić się w ostatniej chwili, dlatego warto pytać.

JEŚLI TERMIN WAS INTERESUJĄCY JEST ZAJĘTY to polecam organizację wesela w inny dzień niż sobota, co np. na Opolszczyźnie jest normą. Można mieć wówczas większy wybór usługodawców i nie ma potrzeby czekania 2-3 lat na salę czy fotografa.

CZAS GRANIA – zwyczajowo gram 12 godzin od wejścia pary młodej na salę, jednak nie ma przeszkód by zabawa trwała do ostatniego gościa (Patrz dział: PORADY).

BLOKI MUZYCZNE – nie ma ograniczeń odnośnie trwania bloków muzycznych – wszystko zależy od kondycji Waszych gości (Patrz dział: MUZYKA).

PRZERWY – w przerwie zawsze odtwarzana jest nastrojowa i przebojowa muzyka w stylu radia ZŁOTE PRZEBOJE.

ZAIKS – choć posiadam oryginalne płyty w tym część z prawem do publicznego odtwarzania (współpraca z DJ PROMOTION), konieczne jest opłacenie tantiem za publiczne odtwarzanie muzyki. Obowiązek taki ma ORGANIZATOR Imprezy – w domyśle Restauracja lub Para Młoda. 90% Restauracji lub Domów weselnych płaci ZAIKS i często dolicza młodym do rachunku, jeśli jest inaczej opłatę wnoszą PM w najbliższej właściwej placówce ZAIKS’u. Więcej na ten temat (Patrz: WYWIAD Z PRZEDSTAWICIELEM ZAIKSU).

POLECAM – jedynie sprawdzone firmy z branży ŚLUBNEJ, które oferują usługi na najwyższym poziomie o czym osobiście miałem okazję się przekonać (Patrz dział: POLECAM). PAMIĘTAJCIE – dobra współpraca DJ – FOTOGRAF – KAMERZYSTA dodatkowo wpływają na jakość imprezy i późniejszy reportaż o czym przekonacie się na spotkaniu.

JEŚLI WASZ TERMIN JEST ZAJĘTY i nie możecie go zmienić – polecam organizację wesela w PIĄTEK lub inny dzień tygodnia (większy wybór, niższe ceny bez konieczności czekania 2-3 lat). Statystycznie kilka terminów w roku się zwalnia, więc zawsze jest szansa by wskoczyć w okienko (informacje o wolnych terminach pojawiają się na bieżąco na www.facebook.com/djbartii84 )

PS. Dzwoniąc, pisząc mówcie mi po imieniu – tak jest prościej i przyjemniej.